Partner SEO

Pozycjonowanie stron z agencją SEO Agilito Sp. z o.o.

Zleć profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych w Google!

Agencja Agilito specjalizuje się w różnych technikach marketingu internetowego, zapewniając swoim klientom kompleksową, skrojoną na miarę ofertę. Zajmują się oni promowaniem stron internetowych poprzez kampanie AdWords i pozycjonowanie, a także projektowaniem ich od zera. Na dzisiejszym rynku panuje bardzo zawzięta rywalizacja między firmami z tych samych branż, dlatego skuteczna reklama jest wręcz niezastąpiona, aby wyróżniać się spośród podobnych ofert i pozyskiwać coraz więcej klientów. Z tego względu, usługi agencji Agilito, która już od lat pomaga przedsiębiorstwom wybić się na szczyt wyników wyszukiwania Google, cieszą się dużą popularnością.

Agilito Sp. z o.o.
ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań
biuro@agilito.pl
www.agilito.pl

Czym jest pozycjonowanie stron w Google?

Pozycjonowanie, znane także pod skrótem SEO (od angielskiego „search engine optimisation”), to technika, która pozwala trafiać do potencjalnych klientów szukających w danej chwili konkretnego towaru bądź usługi. Specjaliści z agencji Agilito pomogą Państwu wybrać odpowiednie frazy, związane z daną ofertą, a następnie dokonają optymalizacji witryny w taki sposób, aby mogła ona wysoko wyświetlać się na te wyrażenia. Użytkownicy zazwyczaj otwierają jedynie kilka początkowych linków na pierwszej stronie wyników Google, dlatego warto zadbać o to, aby się tam pojawiać. Każda wizyta konsumenta na stronie to duża szansa na nawiązanie korzystnej transakcji.


Audyt strony WWW

Oddając swoją witrynę pod opiekę pozycjonera z Agilito, zapewniają sobie Państwo nie tylko dopracowaną w każdym szczególe optymalizację SEO, ale również ciągłą opiekę nad domeną. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości w jej funkcjonowaniu, od razu powiadamia o tym właściciela i podejmuje odpowiednie kroki, mające na celu wyeliminowanie błędu lub wirusa. Ponadto, należy pamiętać, że algorytm Google jest ciągle udoskonalany i pojawiają się do niego coraz bardziej zaawansowane aktualizacje. Niezwykle ważna jest więc ciągła modyfikacja strony, aby utrzymać jej wysoką zgodność z wytycznymi algorytmu, a co za tym idzie, topowe pozycje.


Kampanie linków sponsorowanych AdWords

Jeśli zależy Państwu na natychmiastowej promocji, warto w firmie Agilito wykupić usługę prowadzenia kampanii AdWords. Jest to system, który pozwala wyświetlać reklamę od razu po wprowadzeniu ustawień i zasileniu konta o potrzebne środki. Opłata jest pobierana z salda tylko za konkretne kliknięcia, które prowadzą potencjalnego klienta do podstrony prezentującej dokładnie to, co on chciałby kupić. Kierowanie działań marketingowych na tak sprecyzowanego odbiorcę znacząco zwiększa prawdopodobieństwo sukcesu. W celu osiągnięcia zadowalających wyników przy minimalnym wymaganym wkładzie finansowym, najlepiej jest powierzyć to zadanie certyfikowanym specjalistom, jakich znajdą Państwo w agencji Agilito.


Responsywna strona WWW dla Twojej firmy

Każdy, kto nie posiada jeszcze strony internetowej lub chciałby zmienić ją na nową, również może skorzystać z oferty owej firmy. Zajmują się oni bowiem także tworzeniem witryn od podstaw, w oparciu o bieżące standardy. Są one proste w obsłudze, przejrzyste i atrakcyjnie wizualnie, a co więcej, responsywne. Oznacza to, że ich układ dopasowuje się idealnie do ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane. W ten sposób, możemy docierać nie tylko do użytkowników laptopów i komputerów stacjonarnych, ale także tabletów oraz smartfonów, a więc promować swoją ofertę na o wiele szerszą skalę. Ma to duże znaczenie zarówno w ogólnokrajowym, jak i lokalnym biznesie.


Dlaczego warto zaufać agencji Agilito?

Przez lata pracy w swojej branży, członkowie zespołu firmy Agilito wypracowali sobie wiele użytecznych technik, które pozwalają im już w krótkim czasie wybić pozycjonowaną witrynę do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania. Jeśli chcą Państwo na początek wypróbować ich umiejętności, istnieje możliwość wykupienia pakietu SEO na trzy miesiące. Już po upływie tak krótkiego czasu opiekun techniczny z Agilito potrafi osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty. Co więcej, bez dodatkowych opłat otrzymują Państwo dostęp do narzędzia statystycznego Google Analytics oraz utworzenie bądź ulepszenie istniejącej wizytówki w mapach.

 

Pytanie?

Wypełnij formularz

Agencja SEO Kalibi
ul. Matejki 34a
90-237 Łódź
woj. łódzkie

www.kalibi.pl © 2015 Łódź